Spam


Tutaj możecie wstawiać reklamy swoich blogów, bądź informować o nowych rozdziałach. Tylko błagam, jak już spamujecie to tutaj, nie pod rozdziałami. Wiecie, porządek.

12 komentarzy:

 1. Jednego dnia pracujesz w sklepie, zarabiając w ten sposób na życie. Wszystko jest takie, jakie być powinno. Z dnia na dzień to samo - rutyna.
  Następny dzień okazuje się koszmarem, o jakim jeszcze nigdy nie śniłeś. Z nieba zlatują bomby, a Twoje życie rozpada się kawałek po kawałeczku.

  Czy jesteś przygotowany na to, co Cię czeka?

  http://chosenbyaccident.blogspot.com/

  Ps. Ładny szablon :P Mam ten sam, ale zmieniony nieco :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam. Zapraszam Cię serdecznie do przeczytania mojego opowiadania Afterlife.
  Opis: Czasem z sekundy na sekundę, może zmienić się wszystko. Życie może nabrać zupełnie nowego tempa, obrać nowy kierunek. Jakbyśmy... umarli i zaczęli od nowa.
  I choć wydaje nam się, że nie może być gorzej... To może być nowy start.
  Początek czegoś nowego.
  Afterlife - Opowieść o początku końca.
  Zostajesz porwany, zmuszony do opuszczenia wszystkiego, a mimo tego czujesz się dobrze... Jakbyś dostal drugie życie. Lepsze.
  https://www.wattpad.com/myworks/97349370-afterlife

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział "Nie Szukaj Siebie" - Rozdział V: Tajemne Przejścia!

  "Gdy rano się budzę, myślę, że to tylko chory sen i wszystko się zaraz wyjaśni. Nie dowierzam, że rzeczy z poprzedniego dnia działy się naprawdę…" - Dowiedz się, jak Ellen zniesie zniknięcie matki i drastyczną zmianę otoczenia? Czy znajdzie przyjaciół pośród szkolnych murów? W nowym rozdziale czeka na Ciebie garść nowych sekretów z życia Ellen oraz z cała masa tajemnych przejść z jednej tajemnicy, w kolejną.

  http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com

  Zapraszam!
  Buziole xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy miały po 16 lat, marzyły, że będą się przyjaźnić już na zawsze. Chciały pójść razem na studia, razem zwiedzić świat. Wierzyły, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

  Teraz mają po 25 lat i ich życia potoczyły się nieco inaczej, niż tego oczekiwały. Jedna z nich jest już żoną i matką trójki dzieci, druga kończy studia. Widziały, jak przyjaźń upada pod wpływem miłości. Co jeśli z ich relacją stanie się to samo?

  Zapraszam na: http://is-it-our-time.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zaciekawi Cię ta historia i być może zostaniesz na dłużej :)

  Pozdrawiam, letty

  OdpowiedzUsuń
 5. Paulina jest jeszcze bardzo młodziutka, liczy sobie zaledwie dwadzieścia dwie wiosny. To pełna energii dziewczyna o ufnych, błękitnozielonych oczach. Mieszka wraz z matką i siostrą w jednym z polskich, średniej wielkości miast.
  Blondynka, mimo zdanej matury z wynikiem dobrym, nigdy nie podjęła się pójścia na studia, choć marzyła o pedagogice i nauczaniu najmłodszych. Postanowiła zaraz po liceum iść do pracy i dopomóc finansowo rodzinie.
  Dziewczyna żyje jak typowa, młoda osóbka. Od czasu do czasu chodzi na spacery, spotyka się z przyjaciółmi, odwiedza pizzerie i kawiarnie. Zdarzają się weekendy, gdy zabaluje na domówce lub w mniejszym, raczej nieprestiżowym klubie.
  Kocha taniec, ale amatorski, nigdy nie pobierała żadnych nauk, no chyba, że można zaliczyć do tego zajęcia rytmiczne w czasach przedszkolnych. Regularnie jeździ na rolkach, starając się znaleźć na to choćby dwadzieścia minut dziennie.
  Paula jest raczej lubiana, ma grono zaufanych, oddanych przyjaciół, ale też nie stroni od towarzystwa dalszych znajomych. Łatwo nawiązuje kontakty nawet z obcymi, gdyż zwykle jest uśmiechnięta i rzadko się złości. Bije od niej pozytywną energią i namacalną dobrocią.
  Dziewczyna jednak źle ulokowała swoje uczucia i sama od dłuższego czasu uważa, że to co jest między nią, a jej chłopakiem – Norbertem – to nie jest to. Pewnej nocy, wśród świateł klubu, przelewa się czara goryczy i Paula definitywnie zrywa z Norbim, tłumacząc, że nie czuje jego zaangażowania. Jak każda kobieta pragnie być zaskakiwana, mieć poczucie, iż jest najważniejsza i że jej chłopak się nią naprawdę interesuje, a nie tylko robić za ozdobę przy jego boku.
  Awantura w klubie sprawia, iż dziewczyna wybiega z niego, a za nią podąża Tomasz – kumpel Norberta z podstawówki, na którego ten natrafił zupełnie przypadkiem i to po tylu minionych latach. Tomek proponuje Pauli podwózkę do domu. Ta się zgadza z nim wsiąść do samochodu, a niedługo po tym spotykają się coraz częściej, aż w końcu zostają parą.
  Paulina otrzymuje od Tomasza to czego nie był w stanie jej dać były chłopak. Tym czymś jest prawdziwe zaangażowanie.
  Czy takie zakończenie nie byłoby za piękne, by być prawdziwe? Byłoby, dlatego to nie jest zakończenie, a jedynie wstęp do zaborczej, toksycznej, zazdrosnej miłości.

  „Nie jesteś sama” – publikacja nowego rozdziału następuje w każdy poniedziałek

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ukrywaj swoich opowiadań i wierszy w szufladzie, publikuj je na forum literackim www.forum.artefakty.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. www.las-smoka.blogspot.com

  Dopiero zaczynam ;>

  OdpowiedzUsuń
 8. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na nowy rozdział - http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com

  Pozdrawiam! xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Witamy : )
  Od jakiegoś czasu nasza grupa odnosi wrażenie, że blogosfera umiera, więc cieszymy się, że nadal aktywnie publikujesz.
  Zapraszamy do Nas. Ocenialnia Wspólnymi Siłami czeka na kolejne zgłoszenia! Możesz również spróbować dołączyć do naszej ekipy, rekrutacja trwa!
  wspolnymi-silami.blogspot.com
  Pozdrawiamy
  Ps. Jeśli nie lubisz takiego spamu, to nie zwracaj na niego uwagi, ale miło nam będzie, jeśli nas odwiedzisz : )

  OdpowiedzUsuń
 11. Dołącz do Księgi Baśni! Katalogu gdzie tworzymy nową księgę z baśniami, a twoja będzie jedną z nich!
  Mamy mnóstwo ciekawych konkursów i zabaw!
  Dołącz już dziś!
  http://ksiega-basni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Lata '70. Manchester. Steven to wyjątkowo wrażliwy i obdarzony depresyjną naturą licealista, który wiedzie monotonne życie samotnika.
  Lecz...
  Pojawia się ktoś, kto chce zrozumieć i przedrzeć się przez tę samotność,
  trzy różne osoby...
  trzy różne charaktery...
  i trzy różne uczucia...
  Ile sekretów skrywa tajemnicza Natasha?
  Jak pociągająca jest niewinność Annie?
  Czego chce charyzmatyczny William?

  Nikt nie wie,
  co się wydarzy,
  kiedy Steven pozwoli im zbliżyć się do siebie.

  Jeżeli jesteś ciekawa tej historii pełnej przeróźnych emocji, zapraszam serdecznie na mojego bloga:
  https://morrisseyfanfiction.blogspot.com
  Pozdrawiam, Ann Flo

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy